Liverpool - FC Bayern München

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool - FC Bayern München

Postprzez Dubel » 19 lut 2019, o 23:31

My mamy jakiś zakaz strzelania z daleka?
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 19 lut 2019, o 23:33

Dubel napisał(a):My mamy jakiś zakaz strzelania z daleka?

Chyba tak, podobnie jak zakaz robienia zmian przed 70 minutą 8)

ar90 napisał(a):
Django napisał(a):Dostaniemy w papę dziś. Bayern bardzo mądrze rozkłada siły. My spuchniemy w okolicach 65-70 minuty a oni nam władują 2-3 brameczki

Post skasowany przez moderatora.

Ja nie jestem zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić. Takie miałem odczucia po I połowie - zabronisz mi? I gdyby nie kwadratowa noga COmana byłoby w papę do przerwy - a brakowało bardzo niewiele.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 19 lut 2019, o 23:55

Remis jak porażka.
Bayern dzisiaj przyjechał aby meczu nie przegrać i swój plan wykonał w 100%.
My natomiast, mam poczucie że zaprzepaściliśmy wielką szansę, mogliśmy spokojnie wbić z sytuacji któe mieliśmy, przynajmniej 3 bramki.
No cóż, wątpię w nasz awans, jeśli nie rozstrzelaliśmy Bayernu dzisiaj, nie ma co się nastawiać na cuda w Monachioum.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kodi » 19 lut 2019, o 23:56

Django napisał(a):
ar90 napisał(a):
Django napisał(a):Dostaniemy w papę dziś. Bayern bardzo mądrze rozkłada siły. My spuchniemy w okolicach 65-70 minuty a oni nam władują 2-3 brameczki

Post skasowany przez moderatora.

Ja nie jestem zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić. Takie miałem odczucia po I połowie - zabronisz mi? I gdyby nie kwadratowa noga COmana byłoby w papę do przerwy - a brakowało bardzo niewiele.

Gdyby nie kwadratowa noga Mane, byłoby 1:0 przed przerwą, chcesz sobie pogdybać jeszcze troszkę ?
Gdyby City nie miało Guardioli nie byłoby na 1 miejscu w tableli.
Gdyby Liverpool nie złożył oferty za Salaha ten nie trafiłby do Liverpoolu.
Gdyby Virgil nie dostał żółtej kartki w ostatnim spotkaniu zagrał by dzisiaj z Bayernem.
Ostatnio edytowano 19 lut 2019, o 23:57 przez Kodi, łącznie edytowano 1 raz
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez smiglo07 » 19 lut 2019, o 23:56

Kwadratową nogę to ma Mane bo sam miał 3 patelnie na nodze w pierwszej połowie. A ogólnie to mogło być 5-1 do przerwy lekko
smiglo07

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 19 lut 2019, o 23:57

Django napisał(a): I gdyby nie kwadratowa noga COmana byłoby w papę do przerwy - a brakowało bardzo niewiele.

brakowało w ch** wiele, IMO mieliśmy z gry o wiele więcej niz Bayern. Nasza gra się rozsypała ok 70 minuty jak zszedł Keita, ale i tak wyglądaliśmy lepiej, niż pokładający się gracze Bayernu, którzy ostatnie minuty więcej walczyli ze skurczami niż z nami. Fajnie, dobry wynik, wszyscy zdrowi na MU, Virgil IN, Kimmich OUT.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lorenalex » 19 lut 2019, o 23:59

bugi napisał(a):No cóż, wątpię w nasz awans, jeśli nie rozstrzelaliśmy Bayernu dzisiaj, nie ma co się nastawiać na cuda w Monachioum.

Spokojnie, u nas wraca VVD, u nich nie gra Kimmich. Dziś para Suele Hummels miała dzień konia, do tego wyrastające z pod ziemi nogi Martineza i robiący wślizgi Thiago :roll:
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez kadam » 20 lut 2019, o 00:01

Ta różnica, która wprowadza Origi :D
kadam

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez czarodziej » 20 lut 2019, o 00:02

A ja jestem bardzo zadowolony z wyniku. 0 z tyłu bez Van Dijka to jest naprawdę świetna sprawa. Bayern u siebie będzie bardziej otwarty, co nam powinno nawet pasować. Jestem bardzo dobrej myśli.
czarodziej

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Django » 20 lut 2019, o 00:02

smiglo07 napisał(a):Kwadratową nogę to ma Mane bo sam miał 3 patelnie na nodze w pierwszej połowie. A ogólnie to mogło być 5-1 do przerwy lekko

O tym wszyscy wiedzą nie od dziś. A Coman nie zwykł marnować takich okazji, nasze szczęście.

Martwi mnie inna rzecz - co do cholery jasnej ciężkiej dzieje się z Alissonem?
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez BambarylaLFC » 20 lut 2019, o 00:02

smiglo07 napisał(a):Kwadratową nogę to ma Mane bo sam miał 3 patelnie na nodze w pierwszej połowie. A ogólnie to mogło być 5-1 do przerwy lekko

Ile? Pragnę przypomnieć, że w pierwszej połowie padł jeden celny strzał. :roll: Rozumiem, że były też inne dogodne sytuacje, ale przecież nie od dzisiaj wiadomo, że w piłce nie wszystko wpada, a setki też się marnuje :P

Zresztą mniejsza o to, z jednej strony cieszy mnie, że nie straciliśmy gola, każdy nas gol daje nam ogromne szanse w rewanżu, ale z drugiej strony przegraliśmy ostatnie 4 mecze wyjazdowe z rzędu w Lidze Mistrzów. Lepszego momentu do przełamania nie będzie :) Wynik do zaakceptowania, teraz OT i mam nadzieję, że zagramy w końcu na swoim poziomie i uda nam się wygrać, o niczym innym w tej chwili nie marzę :D
Obrazek
BambarylaLFC

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Negrys » 20 lut 2019, o 00:05

Django napisał(a):

O tym wszyscy wiedzą nie od dziś. A Coman nie zwykł marnować takich okazji, nasze szczęście.

Martwi mnie inna rzecz - co do cholery jasnej ciężkiej dzieje się z Alissonem?

a co niby ma sie dziać? Na 0 z tyłu wyjął "samobója" Matipa. I jest OK.

A za 3 tyg nie musimy wygrać możemy zremisowac 1:1, 2:2, 3:3 :D
Negrys

Postprzez Mufi » 20 lut 2019, o 00:07

Ja tylko przypomnę jak Liverpool wygląda na wyjazdach w LM, a dokładnie to od rewanżu z Romą...

Osobiście liczę na powrót Oxs'a. Rewanż dopiero za 3 tyg, więc czasu trochę jest. Skoro już regularnie trenuję to może dostanie szanse od JK. Alex dużo dawał w LM w poprzednim sezonie.

Bayern nie wyglądał na za mocny, ale wiadome u siebie to może być inna drużyna. Dobrze że Kimmich nie zagra, robił robotę. Nam niestety zabrakło skuteczności, ogólnie Hendo - Keita - Wij dziś genialni. Cieszy forma Keity.

Mimo kapitalnego spotkania kapitana, mam nadzieję że nie zagra na OT. Jemu takie mecze nie zdarzają się często. Fabinho - Keita - Wijnaldum to optymalna pomoc na dziś.

@up
Oglądałem z 10 powtórek, ta piłka od Matipa leciała na rożny.
Ostatnio edytowano 20 lut 2019, o 00:09 przez Mufi, łącznie edytowano 1 raz
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MILF » 20 lut 2019, o 00:09

Remis, który był ewidentnie wkalkulowany.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez MiaSanMia » 20 lut 2019, o 00:13

Bayern chciał tego meczu po prostu nie przegrać i udało się. Fura szczęścia po naszej stronie. Wcześniej pisałem o Martinezie - że jego występu się najbardziej obawiam... a tutaj taka niespodzianka. Ostatni tak dobry mecz zagrał chyba w sezonie 12/13.

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku. W rewanżu na pewno będzie dużo emocji. Gramy bez Kimmicha, to na pewno duża strata ale komfort własnego boiska na pewno doda pewności siebie.
MiaSanMia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze