Liverpool - FC Bayern München

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool - FC Bayern München

Postprzez ynwa19 » 18 lut 2019, o 19:58

Do PyrkaLFC
Z kolegi żartowniś jest xD
Ox i Gomez w rewanżu-no nieźle ale ja dorzucę Stevena,którego Rangersi puszczą na ten jeden mecz -:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez bugi » 18 lut 2019, o 20:36

Firmino, mimo iż bez formy praktycznie cały sezon, w trudnychmeczach zawsze robi robotę i jeśli jutro nie wystąpi będzie to niewyobrażalna strata dla nas. To un uratował jedną akcją mecz z PSG, to on zniszczył Arsenal i to on strzelił bramkę City. Liczę że zagra
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 18 lut 2019, o 20:53

ynwa19 napisał(a):Do PyrkaLFC
Z kolegi żartowniś jest xD
Ox i Gomez w rewanżu-no nieźle ale ja dorzucę Stevena,którego Rangersi puszczą na ten jeden mecz -:)

Nie no gdzie mi do Ciebie i żartu o Stevenie. Boże, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez hoster1 » 18 lut 2019, o 21:09

W pamiętnym 2005r na tym etapie rozgrywek też trafiliśmy na drużynę z Niemiec i też pierwszy mecz graliśmy u siebie, dobrze zaczęliśmy marsz po puchar wygrywając z Leverkusen 3-1. Bardzo bym chciał podobny wynik jutro ale myślę, że będzie mega ciężko. Jest taka nagonka na Bayern, że zapewne wyjdą maksymalnie skupieni i zagrają świetny mecz i oby Liverpool zagrał lepszy. Martwi mnie brak Virgila, byłbym o niebo spokojniejszy gdyby pilnował defensywy. Oby Fabs z Matipem nie dali się zaskoczyć dla męża Anny Lewandowskiej.
hoster1

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez WhiteAngel » 18 lut 2019, o 23:04

Podobno Firmino dalej źle się czuję, ale ma jutro wystąpić. Taka informacje przekazuje David Lynch na swoim Twitterze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez michall » 18 lut 2019, o 23:58

Mam nadzieję, że to ten sam wirus co ostatnio złapał Giniego 8)
michall

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Soso » 19 lut 2019, o 15:14

Obrazek
Jest i Firo :D
Obrazek
„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”
Soso

Postprzez Sektor51 » 19 lut 2019, o 15:24

Tez po sobotniej imprezie dochodzę do siebie... Boby musisz :D
Sektor51

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MiaSanMia » 19 lut 2019, o 18:44

Witam wszystkich :)

Na wstępie zaznaczę - jak też nietrudno zauważyć, że jestem kibicem Bayernu. Mecz już coraz bliżej, nerwy coraz większe. Nie ma co ukrywać - jesteście faworytem tego spotkania. Cholernie mocni na własnym stadionie, z piekielną ofensywą, z trenerem, który bardzo dobrze zna Bayern. Tymczasem u nas defensywa dziurawa jak ser szwajcarski, forma bardzo nierówna, kilka kontuzji i trener, który nie potrafi poukładać gry Bayernu. Najważniejszym będzie nie przegrać tego dwumeczu już w Liverpoolu. Bramkowy remis brałbym w ciemno. Wygrana Bayernu będzie bardzo dużym zaskoczeniem. Liczę na dobre spotkanie i dużo emocji ! :)
MiaSanMia

Postprzez Redi » 19 lut 2019, o 19:16

MiaSanMia napisał(a):Witam wszystkich :)

Na wstępie zaznaczę - jak też nietrudno zauważyć, że jestem kibicem Bayernu. Mecz już coraz bliżej, nerwy coraz większe. Nie ma co ukrywać - jesteście faworytem tego spotkania. Cholernie mocni na własnym stadionie, z piekielną ofensywą, z trenerem, który bardzo dobrze zna Bayern. Tymczasem u nas defensywa dziurawa jak ser szwajcarski, forma bardzo nierówna, kilka kontuzji i trener, który nie potrafi poukładać gry Bayernu. Najważniejszym będzie nie przegrać tego dwumeczu już w Liverpoolu. Bramkowy remis brałbym w ciemno. Wygrana Bayernu będzie bardzo dużym zaskoczeniem. Liczę na dobre spotkanie i dużo emocji ! :)

Witamy.

Mi jest akurat cholernie szkoda, ze trafilismy akurat na Was juz na tym etapie.
Niech wygra lepszy, ale przy założeniu, że oba mecze będą wyrównane i na wysokim poziomie.
Redi

Postprzez Flymf » 19 lut 2019, o 20:21

MiaSanMia napisał(a):Witam wszystkich :)

Spokojnie, dzisiaj pewnie Keita na ławce, do tego brak środka obrony - spokojnie to wygracie.

I cały ten problem z składem by mnie tak nie przerażał gdyby nie to że za nami 9 czy 10 dniowa przerwa która sprawia że Liverpool w pierwszym meczu po niej zawsze jest jak chłopiec do bicia. Dzisiaj nie będzie inaczej. Remis biorę w ciemno.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez 1010Arx » 19 lut 2019, o 20:37

Flymf napisał(a):
Spokojnie, dzisiaj pewnie Keita na ławce, do tego brak środka obrony - spokojnie to wygracie.

I cały ten problem z składem by mnie tak nie przerażał gdyby nie to że za nami 9 czy 10 dniowa przerwa która sprawia że Liverpool w pierwszym meczu po niej zawsze jest jak chłopiec do bicia. Dzisiaj nie będzie inaczej. Remis biorę w ciemno.

Bez urazy, ale musisz być strasznie smutnym człowiekiem. Nie twierdzę, że wygramy ten mecz, w sumie nikt nie wie co się wydarzy, ale pisać że Bayern spokojnie wygra to jednak strasznie pesymistyczne podejście. Zresztą piszesz tak praktycznie przed każdym meczem, a jednak "jakimś cudem" wyszliśmy z najcięższej grupy w LM, a w lidze mamy tyle samo punktów co City i jeden mecz rozegrany mniej.
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez list3r » 19 lut 2019, o 20:52

No i dobrze! Niech gada! U buka fortuny nie wygra, a my mozemy byc spokojni o wynik za kazdym razem kiedy sieje defetyzm :D
list3r

Postprzez Nicco » 19 lut 2019, o 20:54

No raczej że Keita na ławce. Tak jak dotychczas w najważniejszych meczach. To nic dziwnego i nic co może niepokoić, ale rozumiem, że wielu tutaj pokłada w nim wielkie nadzieje. Sam również na niego liczę. Jednak na ten moment, jego brakiem w składzie bym się nie przejmował.
Remis w ciemno ? Dziwne podejście.
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.
Nicco

Postprzez MiaSanMia » 19 lut 2019, o 20:54

Są składy:

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Fabinho, Robertson - Keita, Wijnaldum, Henderson - Salah, Firmino, Mané.

Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Martínez, Thiago - Gnabry, James, Coman - Lewandowski

U nas może być problem ze środkiem pola. Thiago powinien ogarnąć temat ale boję się o Martineza, z nim może być różnie. Dobrze, że Coman w składzie, w ostatnim meczu nabawił się kontuzji i mówiło się o tym, że może dziś nie zagrać. No nic, oprócz wspomnianego Martineza to nasz najmocniejszy skład na chwilę obecną. Zobaczymy jak to wyjdzie. Powodzenia!
MiaSanMia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze