West Ham - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

West Ham - Liverpool FC

Postprzez benekol » 4 lut 2019, o 11:30

Dziś o godzinie 21:00 Liverpool zmierzy się na wyjeździe z West Ham United na Stadionie Olimpijskim w Londynie.
Drużyna z Londynu swoich ostatnich występów nie może zaliczyć do udanych, porażki z 3:0 z Wolves oraz 2:0 z Wisienkami nie są dobrymi newsami dla Pellegriniego. Zespół dodatkowo osłabić może absencja Arnautovicia - najlepszego strzelca Młotów, do gry jednak gotowy ma być Fabiański. West Ham prezentuje ostatnio formę pod kreską, choć na pewno są silniejszym zespołem niż podczas pierwszego starcia na Anfield.
Ostatnie 5 meczy(ogółem): P P P Z Z
The Reds znów przystąpią do tego starcia z kłopotami w bloku defensywnym. Daleki od powrotu do zdrowia jest Joe Gomez, a TAA również nie będzie dostępny dla Jurgena Kloppa. Pojawiły się także informacje o odnowionej kontuzji Deja Lovrena, za to do gry po absencji za kartki gotowy jest James Milner.
Ostatnie mecze Liverpoolu (ogółem) R Z Z P P

typuję wynik 0:2 - Bobby i Salah
benekol

2 years of membership2 years of membership

Re: West Ham - Liverpool FC

Postprzez Paviola » 4 lut 2019, o 11:41

Skład będzie pewnie taki: Ali-Robertson, VD, Matip, Milner- Henderson, Fabinho, Keita- Firo, Mane, Salah. Obstawiam 2:0 po bramkach Mane i Salaha. 2 punkty przewagi nad City, więc motywować ich nie trzeba. Oby tylko bramki nie stracić w jakiś głupi sposób i mieć dobrze nastawione celowniki, bo Fabian na pewno jak zawsze będzie świetny.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez bugi » 4 lut 2019, o 11:49

Ogólnie sam się sobie dziwię, że denerwuję się po takich meczach jak z Lisami ale potem uświadamiam sobie, że przecież cały sezon gramy jedną wielką kaszanę, z przebłyskami, które można policzyć na palcach jednej dłoni.
Ale taka jest prawda, ciułamy punkty, dużo szczęścia, przypadku, nerwówki, do tego katastrofalne mecze jak z Crveną, Wilkami, Napoli czy ostanio z Lisami. Ciężko wymienić te dobre mecze Liverpoolu z tego sezonu, takie na prawdę bardzo dobre.
Trudno powiedzieć czego się spodziewać i na co się nastawiać w meczu z West Ham. Ciekawe jak wpłynie na nas fakt, ze City jest za nami już tylko 2 punkty i musimy uciekać. Wydaje mi się, że łatwiej jest gonić niż uciekać.
Jurgen mówi, że presji nie ma a mi się wydaje, że jest i to ogromna i piłkarze nie do końca sobie radzą co pokazał ostatni mecz. Przeczuwam znów jakieś niespokojne spotkanie, gdzie o wynik będzie trzeba się martwić do ostatnich minut meczu, tym bardziej że wraz z nadejściem nowego roku drużyna się posypała i kadrowo i mentalnie i nawet wyniki o tym świadczą.
Myślę, że porażka z CIty miała spory wpływ na to

E. No właśnie, zupełnie sie nie zgadzam. Moja ocena była by głównie przez pryzmat gry a nie wyników.
Ale okej, rozumiem Twoja ocena jest taka, moja może być inna. Ja jeszcze uwzględniałem też mecze pucharowe.W każdym razie gra nie jest powalająca ale dopóki zbieramy te punkty idzie to przeżyć, mimo że nie raz oczy bolały
Ostatnio edytowano 4 lut 2019, o 13:26 przez bugi, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ynwa19 » 4 lut 2019, o 12:35

To jedziemy z tym koksem-:) czyli moja subiektywna (oczywiście) ocena meczów w PL w kolejności rozgrywania:
WHU-bardzo dobry
CP-dobry
Brighton-średni
Leicester-niezły
Spurs-dobry
Saints-bardzo dobry
Chelsea-niezły
City-średni
Huddersfield-średni
Cardiff-dobry
Arsenal-dobry
Fuhlam-niezły
Watford-dobry
Everton-niezły
Burnley-dobry
Bournemouth-niezły
United-bardzo dobry
Wolves-dobry
Newcastle-bardzo dobry
Arsenal-bardzo dobry
City-średni
Brighton-niezły
CP-średni
Leicester-słaby

Stopniowanie mam takie:
-bardzo dobry,dobry,niezły,średni,słaby,zły

A teraz do ataku-;) koledzy!

Come on LFC-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Django » 4 lut 2019, o 13:27

Należy wziąć po uwagę fakt, że z obecnie kontuzjowanych piłkarzy WHU można złożyć konkretną jedenastkę :) Kontuzjowani są: Fabian Balbuena, Manuel Lanzini, Samir Nasri, Winston Reid, Carlos Sanchez, Jack Wilshere oraz Andriy Yarmolenko, natomiast niepewni gry pozostają Marko Arnautović, Aaron Cresswell i Lucas Perez.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ar90 » 4 lut 2019, o 14:26

Gramy źle, gramy słabo, zupełnie jak Francja na mundialu :D w zeszłym sezonie graliśmy lepiej i jak sie skonczylo? Teraz jesteśmy liderem najlepszej ligi świata, ale większości z nas (w tym mnie) nie pasuje nasza gra. Jesteśmy tak marudni, jakbyśmy co sezon wygrywali potrójną koronę.
ar90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez wokawojz » 4 lut 2019, o 15:44

Ciekawi mnie kim dzisiaj w obronie zaskoczy Jurgen. No i liczę na przełamanie Nabyego - kiedyś musi coś strzelić. Nie aż tak ważne w jakim stylu, ważne żeby wywieźć 3 punkty. Dawno nie nudziłem się przy meczu tak jak przy ostatnim z Leicester. Pozostaje mieć nadzieję, że dziś zagramy lepiej i skuteczniej. Życzyłbym sobie powtórki z zeszłego sezonu, 4:1 dla nas. Come on, Reds!!!
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Dexter22 » 4 lut 2019, o 17:26

Myślę że dziś będzie dobrze.
Zawsze Styczeń był naszym najgorszym miesiącem.
Myślę że teraz będziemy się rozkręcać i będziemy punktować.
Dexter22

Postprzez Owen89 » 4 lut 2019, o 18:24

Ja liczę na grę na 0 z tyłu. Vrgil wyzdrowiał to powinien ogarnąć. Z golami nie powinno być problemu. Po 3 pkt dziś Panowie :)
Owen89

Postprzez AlbertRiera » 4 lut 2019, o 20:01

Po ostatniej stracie punktów z Leicester, musimy się dziś odkuć.

Od meczu z Arsenalem, nie zagraliśmy żadnego dobrego spotkania - mam nadzieję, że to efekt kloppowskiego stycznia i wraz z początkiem lutego wejdziemy na wyższy level i zaliczymy długą passę zwycięstw.

Liczę też, że zaczniemy wygrywać więcej niż 1 bramką - nie chodzi mi o walenie po 4/5-0, ale takie pewne 2-0 bądź 3-1 to wyniki, na które nas stać...

Obrona West Hamu jest ogólnie słaba, ale oby nasi nie zrobili z Fabiańskiego Boga bramki. W obronie musimy być bardzo czujni, bo w ataku Młoty mają kim postraszyć, a przy naszych problemach kadrowych w tyłach, może się dziś kotłować pod naszą bramką. W dodatku mają kilku silnych piłkarzy, a my się potrafimy zgubić w takim chaosie :/
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Flymf » 4 lut 2019, o 20:31

West Ham jest niesamowicie nieprzewidywalną drużyną i tego boję się najbardziej. My możemy jeszcze mieć kaca po styczniu, dodatkowo ostatnio nasza forma jest po prostu słaba. Cała dzisiejsza dyspozycja zależy od tego czy w środku wystąpi duet Fab-Keita jeśli tak to możemy osiągnąć remis. W innym przypadku może być ciężko o inny wynik.

Najbardziej niepokoi mnie defensywa która jest mocno okaleczona kontuzjami. Bardzo mi brakuje jednego z najlepszych OŚ młodego pokolenia w Anglii - Gomeza. Dodatkowo City znowu poczuło krew i to może nakładać większą presję na zawodników Liverpoolu. Mam też nadzieję że szybko strzelona bramka przez Liverpool nie odbierze chęci atakowania.

Podsumowując - byle bez kompromitacji.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez TheUziman » 4 lut 2019, o 20:37

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek się obawia tego spotkania. Leicester City jest ostatnio w gazie niesamowitym, nie było trudno zgubić z nimi punkty, ale West Ham? Nie ma ich najlepszego strzelca, a Liverpool nawet grając Milnerem na obronie jest lepszym zespołem na każdej pozycji. Chyba kompleks 8 miejsca w tabli za czasów Rodgersów i innych Hodgsonów odbija. W tym momencie to Liverpool jest kandydatem do tytułu i tak też trzeba się zachowywać.
0:3
Obrazek
TheUziman

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez aro8 » 4 lut 2019, o 20:39

Ja myśle, że to przez naszą słabą gre te obawy, a nie żaden kompleks
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez MILF » 4 lut 2019, o 21:07

Ciekawe co Szwagier dzisiaj pokaże.. :wink:

Ciekawa ta pomoc dzisiaj. 8)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez lorenalex » 4 lut 2019, o 21:08

Jednego co się obawiam to pojedynków szybkościowych F.Andersona vs Milner. Jak Anderson zgubi Milnera to asekuruje go szybki i zwrotny Matip. Liczę na przełamanie Keity. Inny wyniku jak 3 pkt przy tylu kontuzjach WH przyjmuje jako porażkę.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Następna strona

Powrót do Mecze