Liverpool - Crystal Palace

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Liverpool - Crystal Palace

Postprzez Django » 20 sty 2019, o 20:28

Jeżeli w mają będziemy świętować, to nikt takich spotkań nie będzie pamiętał. Przestańcie srać żarem bo się poparzycie. NAJWAŻNIEJSZE są 3 punkty, nawet po wylewach bramkarzy i strzelania bramek dupą czy z karate (Salah na 3-2). United jak grał i wygrywał minimalistycznym stylem to jakoś m tego ich kibice nie wypominali co chwilę. Najważniejsze były 3 pkt i tego się cieszyli. I my też powinniśmy. Zwycięstwo, nie ważne w jakim stylu ZAWSZE daje 3 pkt, nie ma tu ocen za styl itp (piszę takie oczywistości, bo odnoszę wrażenie, że niektórym by się marzyło np 5 punktów za zwycięstwo 5-0...)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 20 sty 2019, o 20:31

Radzę ostrożnie komentować posty i oceny Pana Krzyśka, bo ja to ostrzeżenie dostałem.

Wg mnie każdy miał wczoraj słabszy dzień, ale to wynikało raczej z braków kadrowych, gry na nie swoich pozycjach, systemu Hogsona, czyli 5 w pomocy i ciężkie przebicia. Z meczu na mecz ostatnio graliśmy słabiej, w obronie dziury, co raz więcej bramek traconych. Wiadomo, nie da się grać super przez cały sezon, ale myślę, że spokojnie wrócimy do lepszej formy. Wrócą kontuzjowani obrońcy i będzie dobrze.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez FootballClub » 20 sty 2019, o 21:37

Mufi napisał(a):Co ciekawe ostatni raz kiedy LFC straciło 3 bramki na Anfield również miało miejsce z CP :P

Ostatni raz LFC 3 bramki na Anfield straciło w meczu z City (4-3, styczeń 2018), a wcześniej ze Swansea w 2017, z Arsenalem w 2016 i z West Hamem w sierpniu 2015. Dopiero potem mecz z Palace, zresztą na pożegnanie Gerrarda.
FootballClub

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez MILF » 21 sty 2019, o 10:37

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. :roll:

Nie tak dawno, ta sama drużyna pokonała City na Etihad. My potrafiliśmy wygrać z Orłami. Tyle w temacie. 8)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Django » 22 sty 2019, o 18:58

Oglądałem "Inside Anfield" z meczu z Orłami - bardzo miłe zachowanie Mamadou Sakho. Do dziś nie mogę odżałować tego patyczaka :)
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez wicked93 » 22 sty 2019, o 21:46

No nie wiem, na początku też żałowałem, że sprzedaliśmy Momo, ale koniec końców dobrze, że go nie ma. Dobra kasa, gość łapał masę małych urazów, problemy z "dyscypliną" i elektryczność w obronie, co było widać w meczu z nami.
wicked93

Postprzez gincu » 24 sty 2019, o 02:27

Własnie ja pamiętam Sakho jako skałę. Błędy, które popełniał szybko naprawiał, więc praktycznie nigdy nie prowadziły do straty bramki. Gość wyglądał pokracznie, ale miał świetną technikę użytkową i doskonale wyprowadzał piłkę. A i w tym meczu popisał się techniką na spokojnie zagrywając piętką do kolegi będą w polu karnym. Co więcej, facio jest jednym z kilka piłkarzy w lidze, którzy zagrali w tym sezonie w pełnym wymiarze czasowym
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is
gincu

Poprzednia strona

Powrót do Mecze