Wolves - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Wolves - Liverpool FC

Postprzez urban12 » 21 gru 2018, o 00:35

Jutrzejszym meczem zaczynamy ligowy maraton. Obawiam się tego Wolves bardziej niż Arsenalu, czy Tottenhamu, punkty straciło tam City, Chelsea.. niewątpliwie ciężki teren, ale tak sobie myślę, że w końcu łapiemy ten swój rytm z tamtego sezonu i moje obawy zostaną rozwiane wraz z pierwszym gwizdkiem. Na stratę punktów absolutnie sobie nie możemy pozwolić.

Skład myślę, że jutro wyjdzie następujący

Alisson - Clyne, VVD, Lovren, Robertson - Fabinho, Gini - Shaqiri, Mane, Firmino - Salah

Wynik? myślę, że wygramy 2:0.
Na stronie "Klopp12"
urban12

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Re: Wolves - Liverpool FC

Postprzez AlbertRiera » 21 gru 2018, o 02:33

Spośród zespołów z top6, uważam, że to jeden z najtrudniejszych wyjazdów w sezonie obok derbów na Goodison Park oraz wyjazdu do Burnley.

Oczywiście w Premiership żadnego wyjazdu nie można lekceważyć, ale to ten jeden z trudniejszych.

Wolves bardzo dobrze spisują się w roli underdoga - remis u siebie z City, wygrana z Chelsea, remis na Old Trafford z United i remis z Arsenalem na Emirates (jedynie 3-2 pokonał ich u siebie Tottenham, ale też było gorąco). To pokazuje, że jak na beniaminka świetnie radzą sobie z najlepszymi zespołami w lidze - wtedy mogą grać z kontry, w której są piekielnie groźni. Dużo punktów potracili jednak z zespołami notowanymi niżej od siebie, szczególnie kilka spotkań dziwnych wpadek wręcz z zespołami walczącymi o utrzymanie - widać, że rola faworyta źle im służy. Niemniej jednak są po serii 3 zwycięstw z rzędu i wydaje się, że po wygranej w Newcastle i pewnym zwycięstwie z Bournemouth, mogą złapać trochę więcej pewności siebie (szczególnie wyszarpanie wyniku ze Srokami może być dla nich budujące, gdzie w końcu wygrali też w meczu, w którym byli mocnym faworytem). Czeka więc nas bardzo ciężkie spotkanie, musimy być bardzo ostrożni w defensywie i nie iść na wymianę ciosów.

Pierwszy raz obejrzę mecz na wykupionym dostępie do Canalu+, więc mam trochę obawy, czy te okoliczności przyniosą szczęście i wygramy kolejny mecz - jeżeli tak się stanie, chyba powoli zacznę wierzyć, że mamy w tym sezonie szansę.
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Andyrober » 21 gru 2018, o 09:09

Dobrze się złożyło że gramy z nimi teraz. Beniaminek to zawsze niewiadoma, a tutaj była jeszcze połowa sezonu na zapoznanie się z rywalem. Ponadto gramy z nimi po wolnym w środku tygodnia. Był czas na odpoczynek, przygotowanie taktyki oraz doleczenie kontuzji (Milner).
Andyrober

Postprzez zawad2 » 21 gru 2018, o 11:46

AlbertRiera napisał(a):Spośród zespołów z top6, uważam, że to jeden z najtrudniejszych wyjazdów w sezonie obok derbów na Goodison Park oraz wyjazdu do Burnley.

Z tym Burnley to bym nie przesadzał, teraz na ich terenie kosi ich prawie każdy ;)
zawad2

1 year of membership

Postprzez MKrzysiek » 21 gru 2018, o 17:08

Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz z aspirującym do walki o europejskie puchary Wolerhampton Wanderers. Ot ym jak niebezpieczna jest to drużyna świadczy najlepiej fakt, że w 17 meczach ligowych zdobyli oni aż 25 punktów i są zaledwie punkt za Manchesterem United oraz mają bilans bramkowy dokłądnie 19 - 19.
Jest to oczywiście drużyna w naszym zasięgu i jeżeli chcemy utrzymać się na pozycji lidera to powinniśmy ją w obecnej formie spokojnie pokonać 2:0 lub 3:0
Co do składu to ja bym to widział następująco:
------------------------Becker--------------------------
--ALexander Arnold--Lovren---Van DIjk- Robertson
--------------------Henderson-------------------------
-------------Wijnaldum---------------Keita-----------
--------Salah----------------------Mane---------------
---------------------Firmino-----------------------------

Ławka rezerwowych:
Mignolet, Shaquiri, Sturridge,Milner, Fabinho, Moreno, Solanke
MKrzysiek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MibeL » 21 gru 2018, o 17:27

Nie ma szans dzisiaj na grę Trenta
''Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę.'' - Bill Shankly
MibeL

1 year of membership

Postprzez wokawojz » 21 gru 2018, o 18:10

Wolverhampton w tym sezonie gra naprawdę nieźle, więc mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Ciekawe czy wobec kilku urazów w linii defensywnej Klopp da szansę jakiejś młodzieży (Hoever/ Camacho?). Wynik? Trudno przewidzieć, w meczu z takim rywalem nie wiadomo czego się spodziewać. Oby do przodu.
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D
wokawojz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez qensheimer » 21 gru 2018, o 18:13

Ja myślę, że zagramy dzisiaj w formacji 1-4-2-3-1, tylko mam problem z wytypowaniem dwójki ze środka pomocy.
Alisson
Clyne - Lovren - van Dijk - Robertson
Wijnaldum - Henderson/Fabinho
Shaqiri - Firmino - Mane
Salah
To będzie naprawdę ciężki mecz, zwycięstwo jedną bramką, biorę w ciemno.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Ralf088 » 21 gru 2018, o 19:14

Wcale się nie zdziwię jak dzisiaj najdzie 1 porażka. Gramy z zespołem który u siebie wygrywał m.in z Chelsea czy remisował z City. U siebie Wilki są mega groźne, i mimo że to beniaminek to kadrowo i to jak się prezentują na boisku, należy się szacunek. Mam nadzieję że zniknie też klątwa typu: Wygrywamy arcyważny mecz tydzień temu, a przegrywamy potem z beniaminkiem. Chcemy walczyć o majstra, ten mecz musimy wygrać, obym się mylił ale coś czuję że stracimy punkty w dzisiejszym meczu.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sektor51 » 21 gru 2018, o 20:39

Dodajcie jeszcze, ze piątek i kraczcie dalej. Jesteśmy LfC i jazda z nimi, to inni musza mieć pełne gacie wychodząc naprzeciw nam.
Sektor51

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Mariano » 21 gru 2018, o 21:01

Liverpool: Alisson, Milner, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Keita, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Mignolet, Clyne, Wijnaldum, Sturridge, Lallana, Shaqiri, Origi.

dobry sklad, wygramy to

Edit:
Wolves: Patricio, Doherty, Bennett, Coady, Boly, Saiss, Jonny, Neves, Moutinho, Traore, Jimenez

Wilki w dobrym zestawieniu, łatwo nie będzie.
Mariano

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Bartek84 » 21 gru 2018, o 21:30

Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi się, że w takim składzie i takim ustawieniu jeszcze Wilki w tym sezonie nie grały. Wygląda to na 532 podczas gdy do tej pory zawsze wychodzili trójką z przodu. Bardzo, bardzo defensywne ustawienie Wolverhampton. No i jeszcze ten Traore. Ewidentnie nastawiają się na głęboką obronę i grę z kontrataku. Przynajmniej tak to wygląda na papierze. Obawiam się, że to może być naprawdę trudny mecz.
Bartek84

1 year of membership

Postprzez lorenalex » 21 gru 2018, o 22:27

Bartek84 napisał(a):Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi się, że w takim składzie i takim ustawieniu jeszcze Wilki w tym sezonie nie grały. Wygląda to na 532.

Jak dla mnie wyszli troche inaczej w ataku, jednak w obronie twardo od początku sezonu grają jako jedyni w PL trójka z tylu z dwoma wahadłowym w tym bardzo groźnym Doherty.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Wrubel84 » 21 gru 2018, o 22:49

Sporo niedokładnosci, trochę przypadku i błędy w środku pola, straty, ale Alison broni. Słabo dzisiaj Andy i Mane. Druga połowa, jedna dwie bramki dla nas i mamy spokojne święta.
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Kodi » 21 gru 2018, o 22:51

Obifity deszcz nie pomaga zawodnikom, którzy nie są obdarzeni świetną techniką a jak wiemy Sadio miewa problemy z piłką także w idealnych warunkach pogodowych i przy idealnie wystrzyżonej murawie :lol:

Zdecydowanie zamiast Senegalczyka wolałbym Shaqa, który swoimi genialnymi podaniami i przede wszystkim uderzeniem może zadecydować o losach meczu, ale on pewnie zmieni Nabiego, chyba, że wydarzy się coś niespodziewanego.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner
Kodi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Następna strona

Powrót do Mecze