Watford - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Watford - Liverpool

Postprzez AlbertRiera » 24 lis 2018, o 18:55

Mało kto pisał, że już przegraliśmy walkę z City, tylko że gramy słabo i trzeba coś zmienić w naszej grze albo zmienić w naszym składzie.

Ważna bramka na 1-0, w końcu zagrana w całości przez nasz ofensywny tercet, choć Foster mógł to obronić i kto wie, co byłoby dalej.

Arnold świetna bramka, mam nadzieję, że wróci po niej pewność siebie, bo ostatnio trochę spuścił z tonu, ale to może obudzić.

Niestety Klopp jest pod kątem zmian betonem i sam się doczekał kary w postaci czerwieni Hendersona - notabene może nam to wyjść tylko na dobre, bo na grę kapitana ciężko się patrzy - jest już za wolny na tę ligę.

Ciekawi mnie, czy pretensje za czerwoną kartkę miał do siebie, do sędziego, czy może do Firmino, że chwilę wcześniej zmaścił piękną szansę na 3-0 - nawet jeśli był zirytowany błędem kolegów z przodu, to jest zbyt doświadczony by złapać tak kretyński faul.

Ważne zwycięstwo, na trudnym terenie.
AlbertRiera

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez elninio26 » 24 lis 2018, o 23:36

Chciłbym Sciągnąc cały mecz bo nie ogladałem , pomoże ktoś ??
elninio26

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Bolo » 24 lis 2018, o 23:49

Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Redzik90 » 25 lis 2018, o 02:02

Wstyd mi za kibiców Liverpoolu, wstyd mi za to, że ktoś taki jak Juluz jest moderatorem tej strony i ktos, kto jest moderatorem napierdala na zawodnika swojej drużyny
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Aldor » 25 lis 2018, o 04:51

Wina Lovrena. Spokojnie moglo byc 4:0. Jak wyszedl Lovren to od razu wiedzialem, ze bedzie chu****... i byla. No pamietacie jak sie poslizgnal w 12 minucie 30 sekund? No wlasnie. Gdyby nie to latwo byloby 4:0. A tak chu****, dalej za City. Klopp out. :sleep:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Mecze