Real Madryt - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Real Madryt - Liverpool FC

Postprzez TheSebulPL » 26 maja 2018, o 13:07

Dziś rano obudziła mnie burza z deszczem (mieszkam w Warszawie), do tej pory jeszcze gdzieś tam grzmi w oddali. Oby na koniec dnia z tych chmur wyszło to 'złote niebo'

ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!
TheSebulPL

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Juluz » 26 maja 2018, o 13:22

Jak sobie radzicie ze stresem? Wiadomo, niektórzy stresują się bardziej, niektórzy mniej, ale nie chce mi się wierzyć, że jest tu wśród nas osoba, która ma gdzieś to spotkanie i nie wzbudza w nim żadnych emocji.

Ja staram się odciągać myśli na wszelkie sposoby, ale mi się nie udaje :lol:
Zapraszam na discord lfc.pl -> klik!
Juluz
Moderator

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez TheSebulPL » 26 maja 2018, o 13:31

Juluz napisał(a):Jak sobie radzicie ze stresem? Wiadomo, niektórzy stresują się bardziej, niektórzy mniej, ale nie chce mi się wierzyć, że jest tu wśród nas osoba, która ma gdzieś to spotkanie i nie wzbudza w nim żadnych emocji.

Ja staram się odciągać myśli na wszelkie sposoby, ale mi się nie udaje :lol:

Stresuje się bardziej niż przed egzaminami na studiach, bo wiadomo tam zawsze jest sesja poprawkowa, a tutaj decyduje jeden mecz...

Przez ostatni tydzień miałem wrażanie, że czas jakby spowolnił, strasznie mi się dłużyły te dni.
YNWA!
TheSebulPL

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Glajskor » 26 maja 2018, o 13:34

Jak się czuję? Nie jest najlepiej!

Spoiler:

Serducho mi wybuchnie podczas samego meczu, o ile wcześniej się nie przekręcę :lol:
"Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu"
Glajskor

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez cachemire » 26 maja 2018, o 13:34

Juluz, ja zawsze mam tak że dopiero przed samym meczem zaczyna sie stres, czy to gram w piłke czy kibicuje. Ciekaw jestem w tym kontekście jak czuja sie chłopaki. Niby nie brak nam doświadczonych zawodników w składzie i mamy całkiem spora liczbę piłkarzy którzy pamiętają chociażby mecz z Sevilla, ale jestesmy już zupełnie inna drużyna. Licze na wyjątkowa koncentracje.
cachemire

1 year of membership

Postprzez maciekYNWA » 26 maja 2018, o 13:41

Spać od tygodnia nie mogę, a dzisiaj niestety koje nerwy drinkami bo nie da rady inaczej :D
maciekYNWA

2 years of membership2 years of membership

Postprzez urban12 » 26 maja 2018, o 13:46

Ja też ciekawy jestem co się dzieję w głowach u naszych chłopaków. My się stresujemy, a co dopiero oni? chyba, że Jurgen na każdym kroku stara się ściągać z nich presję, ale to i tak niewykonalne raczej, bo ta presja i tak będzie. Dużo powie ich mowa ciała w tunelu i przy hymnie Ligi Mistrzów. Jak Robertson będzie miał wzrok zabójcy jak przy meczach z City i Romą, to będę spokojny :D

Ja już kończę 3 piwo i robię przerwę, bo nie doczekam do meczu :lol: ale stres mam niesamowity. Od dawien dawna czegoś takiego nie przeżywałem, żeby tak się czuć jak dzisiaj.
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez licznerek » 26 maja 2018, o 13:55

https://www.youtube.com/watch?v=TUanpGJRsvk

Mój nastrój wygląda tak. Rozkoszuję się wizją gry w finale, jesteśmy uczestnikiem najważniejszego klubowego spotkania na świecie. Przyjemnie. Nie znaleźliśmy się tu przypadkowo. Po ewentualnej porażce nie powinienem być załamany, mamy Kloppa, będziemy mieć Keitę, będziemy silniejsi i wierzę, że ten klub wkrótce czeka jeszcze wiele sukcesów.

Real może nas trochę zlekceważyć, nie obdarzyć nas należytym respektem, nie być wystarczająco zdeterminowanym. Wygrali dwa razy z rzędu LM, teraz pokonali PSG, Bayern i Juventus - w powszechnej opinii jeszcze 2-3 miesiące temu większość ceniła te drużyny wyżej niż Liverpool. Opanować tremę, zagrać swoje, uniknąć pomyłek.

To nasz dzień. :)
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek
Redaktor

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez filuuuu » 26 maja 2018, o 14:10

Ja nadal do końca nie wierze, że to się dzieje. My naprawdę jesteśmy w finale Ligi Mistrzów. Dwa sezony temu mokrym snem było zakwalifikowanie się i sama gra w tych prestiżowych rozgrywkach a tu takie cudo :) Od rana przeglądam wszystkie materiały dotyczące naszej kochanej drużyny i tak czas leci, ale widzę, że nie tylko mnie się to wszystko cholernie dłuży.

Tak przy okazji - jaki komentarz polecacie - Canal + czy TVP? Wszystkie etapy tej LM przebrnąłem na Canale +, ale jak sobie przypomnę 2005 i jak dzieciak siedziałem w kuchni rodziców kibicując wtedy słabszej po 1 połowie drużynie, to aż kusi posłuchać Szpaka :)
--------------------------------------------------------------
Jeżeli coś jest głupie i działa, to nie jest głupie!
Once red always red! Kibic od 05.2005!
filuuuu

Postprzez Sektor51 » 26 maja 2018, o 14:26

Panowie z wiekiem nerwy coraz większe, a pamietam finały od lat 70. Wtedy reakcje były spokojniejsze, może ta błyskawiczna medialność dmucha tak balon. Jakby sie nie zakończyło, to brawa za to co juz. Jednak jak powiedział nasz guru BS: „Jesteś pierwszy, jesteś zwycięzca, jesteś drugi, jesteś nikim”, więc musimy to wygrać.
Sektor51

Postprzez hrust » 26 maja 2018, o 14:37

Panowie powiem tak - dzisiaj mój syn kończy 2 lata, także jego mamuśka ma oczywiście swój dzień, a ja nie potrafię się na nich skoncentrować tylko jedyne o czym myślę to ile jeszcze czasu muszę czekać na rozpoczęcie mojego dzisiejszego święta. Chyba jestem wyrodnym tatą :)

Zróbcie mi dzisiaj chłopaki prezent mnie i mojemu synowi, i wygrajcie dzisiaj ten mecz!!!
Pozdro i YNWA
hrust

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez urban12 » 26 maja 2018, o 14:45

hrust napisał(a):Panowie powiem tak - dzisiaj mój syn kończy 2 lata, także jego mamuśka ma oczywiście swój dzień, a ja nie potrafię się na nich skoncentrować tylko jedyne o czym myślę to ile jeszcze czasu muszę czekać na rozpoczęcie mojego dzisiejszego święta. Chyba jestem wyrodnym tatą :)

Zróbcie mi dzisiaj chłopaki prezent mnie i mojemu synowi, i wygrajcie dzisiaj ten mecz!!!
Pozdro i YNWA

Wszystkiego najlepszego dla syna! :)

A nasi to niech zrobią prezent wszystkim mamom które kibicują Liverpoolowi :D
Na stronie "Klopp12"
urban12

Postprzez Flymf » 26 maja 2018, o 14:46

Cóż, mecz ważny ale nie liczę na wygraną. Real gniecie nas już sama ławką rezerwowych. Oby obyło się bez kompromitacji.

Obym po meczu żałował tych słów.
Obrazek
Flymf

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez hrust » 26 maja 2018, o 14:54

urban12 napisał(a):
hrust napisał(a):Panowie powiem tak - dzisiaj mój syn kończy 2 lata, także jego mamuśka ma oczywiście swój dzień, a ja nie potrafię się na nich skoncentrować tylko jedyne o czym myślę to ile jeszcze czasu muszę czekać na rozpoczęcie mojego dzisiejszego święta. Chyba jestem wyrodnym tatą :)

Pozdro i YNWA

Wszystkiego najlepszego dla syna! :)

A nasi to niech zrobią prezent wszystkim mamom które kibicują Liverpoolowi :D

Dzięki wielkie.za życzenia.

Jestem pewien że to będzie wielka noc! I jak Liverpool wygra (a jestem przekonany że tak bedzie) to coś czuję że dziś może przybyć trochu mam związanych z kibicami Liverpoolu :P
hrust

Postprzez akhrem9 » 26 maja 2018, o 15:01

Flymf napisał(a):Cóż, mecz ważny ale nie liczę na wygraną. Real gniecie nas już sama ławką rezerwowych. Oby obyło się bez kompromitacji.

Obym po meczu żałował tych słów.

Dla niedowiarków, kurs z ManCity na rewanż wynosił prawie6!!!
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/manchester-city-liverpool-MifgXySI/
akhrem9

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze